Uus

ÖkoUUS!

Veinipudeli tootmine on keskkonnale koormav, ent seda mõju saab vähendada

Veini on aastasadu pakendatud klaaspudelitesse. Neid on mugav sulgeda, et vein saaks segamatult küpseda, samuti hea transportida ja kasutada. Lisaks on neil loomulikult esteetiline välimus.
Aga mida aeg edasi, seda rohkem on hakatud tähelepanu juhtima toodete ja pakendite valmistamise keskkonnamõjudele. Ka klaaspudelite tootmine pole just kõige loodussõbralikum protsess.
Noored õpilasfirmast Clare proovivad tõsta teadlikust klaaspudelite ühekordse kasutamise ökoloogilise jalajälje suurusest ning olla eeskujuks selle vähendamisel.

Loe edasi 0 arvamust

Viimati hinnatud

4.13
Advertorial

Tee veini juurde

Muinasjuttudes tuleb sageli teha valikuid – teelahkmel olles leida oma õige rada. Tuntud vene muinasjutus on asi eriti täbar, otsustada tuleb täitsa ise – lähed vasakule, kaotad hobuse; lähed paremale, kaotad jala; lähed otse, saad lihtsalt surma. Või midagi sellist.
Veini (vale) valik õnneks nii fataalsete tagajärgedega ei saa päädida, kuid isepäi otsuseid tehes võib samuti suuna valikul kergesti vääratada. Sestap on alati hea, kui keegi hoiab kätt ja juhatab kõhkleja õigele teeotsale.

Loe edasi 0 arvamust

Erinevat

Follow by Email