Mainekas Itaalia veinitootja Masi on alustanud kunstiprojekti nimega Costasera Contemporary Art, mille käigus iga kahe aasta tagant sildistatakse üks limiteeritud Costasera Amarone seeriatest mõne tuntud kunstniku teose reproduktsiooniga.
Kunstiteoste paigutamine veinisiltidele on üsna levinud komme, kuid Masi teeb seda pisut teistmoodi. Esiteks kutsutakse kunstnik alati väljastpoolt Itaaliat, mis võimaldab Masi veine populariseerida väljaspool tootja kodumaad. Teiseks valitakse need veinid juba aastaid laagerduvate küpsete veinide seast, mitte ei kasutata uusi aastakäike. Ka luuakse sildid spetsiaalselt Masi jaoks (ei kasutata olemasolevaid kunstiteoseid).

Esimesena selles seerias kaunistab Costasera Amarone 1998 aasta pudelit rootsi kunstniku Ernst Billgren’i teos “Loodus ja kultuur”. Kunstniku valiku üheks peamiseks põhjuseks sai asjaolu, et Rootsi on Masi peamistest sihtturge (8% Masi Amarone kogutoodangust) ning sellega tähistatakse ka sealsel veiniturul oleku 25ndat aastapäeva.
Eriväljalaske 3500 pudelit on nummerdatud. Veini müügi tuludega finantseeritakse kunstitudengitele mõeldud stipendiumi.

Kummalised bämbid sildile sikerdanud Ernst Billgren ise kommenteerib silti sedamoodi: “Emahirv ja bämbi sümboliseerivad üle põlvkondade ulatuvat hoolitsust; hooned väljendavad inimeste soovi ehitada õitsvat ühiskonda, mis on veinivalmistaja jaoks ülitähtis ning marjad peegeldavad veinide rikkalikkust.”

Costasera Amarone 1998 on segu Corvina, Rondinella ja Molinara marjadest. Praeguseks on vein saavutanud oma hääduse kõrgtaseme ning püsib seal korralike hoiutingimuste puhul veel üle kümne aasta.